صنایع فناوری طراحان بهینه

برگزاری اولین همایش ملی فرصت های پژوهشی در حسابداری دولتی

برگزاری اولین همایش ملی فرصت های پژوهشی در حسابداری دولتی

همایش ملی فرصت های پژوهشی در حسابداری تعهدی با هدف شفاف سازی استاندارد ها و بررسی مشکلات پیش روی استقرار و اجرای حسابداری بر مبنای تعهدی در بخش عمومی با مشارکت شرکت طراحان بهینه برگزار شد.

این همایش در تاریخ 20 اردیبهشت 1395 در سالن الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با محوریت حسابداری تعهدی برگزار گردید.

در این همایش دکتر ساسان مهرانی به عنوان رئیس همایش سخنرانی کردند.

همچنین خانم دکتر بتول زارعی سخنرانی خود را با موضوع اهمیت پیاده سازی استاندارد های بخش عمومی در دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی ایراد کردند.

پس از خانم دکتر زارعی، آقای دکتر جعفر باباجانی نیز در حوزه نظام حسابداری تعهدی بخش عمومی سخنانی با محوریت نقد ها و فرصت های بهبود در این حوزه را بیان کردند.

هم چنین مدیریت عامل شرکت طراحان بهینه خانم ایران بی مر در این همایش سخنرانی در مورد نرم افزارهای حسابداری دولتی و چالش های پیش رو ارایه نمودند


در این همایش : به ترتیب آقایان  و خانم ها حسین فروتن راد، خانم اسماعیلی کیا، رضا غفاری، محمد صبوری سخنرانی خودشان را راجع به نقش ساختار کدینگ حساب ها در ارایه صورت های مالی، شناسایی شرایط اثرگذار بر تحول در نظام پاسخگویی مالی و عملیاتی در دانشگاه های دولتی، اقتصاد تعهدی، معماری نرم افزارهای حسابداری دولتی جهت استقرار در سازمان های بزرگ ارایه دادند.

هم چنین یک جلسه پرسش و پاسخ با حضور دکتر ساسان مهرانی، دکتر علی فعال قیومی، دکتر مسعود ابوالحلاج، دکتر بتول زارعی، آقای مجید باجلان برگزار گردید


در پایان از سخنرانان و شرکت کنندگان در پنل تخصصی این همایش تجلیل به عمل آمد.


هم چنین همزمان با برگزاری همایش فراخوان پژوهشی نیز به منظور تحقیق و بررسی در حوزه حسابداری تعهدی برگزار شد، لیست مقالات پذیرفته شده در همایش توسط داوران محترم این همایش در وب سایت همایش در دسترس قرار گرفته است.


برای دیدن تصاویر و ویدیوی همایش به صفحه این همایش در وب سایت مراجعه کنید0 نظر ثبت شده
نظر خود را ارسال کنید
در حال ارسال لطفا صبر کنید...
نظر شما با موفقیت ثبت گردید، پس از تایید نمایش داده می شود
عملیات ناموفق بود، لطفا مجددا تلاش نمایید